מדחס לא נכנס לפעולה ללא "עזרה"

עמוד הבית פורומים פורום מיזוג אוויר מדחס לא נכנס לפעולה ללא "עזרה"

• This topic has 4 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 3 שנים, 6 חודשים by
    משה אברג'ל - חשקור מערכות מיזוג אוויר
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות

שלום, סיפור קצת ארוך אני מקווה שמישהו יעזור
    יש לי בעייה רצינית במזגן מיני מרכזי אלקטרה 3.5 כ"ס,המזגן בן 6שנים בערך,בשנה השלישית שלו אחרי שבעיות חשמל גרמו לנתק מהיחידה החיצונית וביצוע מעקף ע"י טכנאי מזגנים וחשמלאי מוסמך המזגן התחיל לזייף והיה צורך במינימום 22מעלות כדי לקרר את הבית, הבית היה ממש קפוא וכל מעלה מעל 22 היתה מעבירה לאיוורור, בקיץ שאחרי זה הוחמר כשאחרי שהמזגן עבר לאיוורור הוא לא חזר לקרר ובעצם רק מעבר בין המצבים בשלט עד לחזרה למוד קירור היה מפעיל את המדחס למצב קרור,טכנאי טען שאין שום תקלה אמר משהו על קפילר ולמחרת התקשרו אליי מאלקטרה ואמרו שצריך להחליף מדחס, לא החלפנו, הקיץ הזה זה החמיר כשהזמגן מקרר מאוד עד 19 מעלות ומעלה מעל זה זה נכנס לאיוורור ובדרך כלל המזגן רק מאוורר אלא אם נותנים מכה קלה ליחידה החיצונית ואז המדחס מתניע ומקרר, מה יכולה להיות הבעייה? יכול להיות שזה קבל חלש? מדחס? טכנאים לא יודעים מה קורה שם

מדחס לא נכנס לפעולה ללא "עזרה" ו יוסי יוסי

נשמע כמו יותר מתקלה אחת .
    זה שצריך לכוון את השלט לטמפ' נמוכה כדי שיעבוד , נשמע כמו רגש טרמוסטט
    וזה שצריך לתת מכה למעבה נשמע כמו מגעים לא תקינים או אולי קבל מדחס .
    צריך לראות אם לפני מתן המכה המאוורר החיצוני עובד או רק לאחר המכה גם הוא נכנס לעבודה

המאוורר עובד תמיד ואין איתו בעייה אבל כדי שהמזגן גם יקרר אני צריך לתת מכה למעבה ואז בדרך כלל המאוורר של המדחס מתחיל לעבוד והמזגן גם מקרר.. זה קורה רק בטמפ של עד 16-17 מעלות ועכשיו זה עובד כמו מזגן רק עד 21 מעלות ולמעלה מזה המזגן חוזר רק לאוורר ולא מקרר יותר וחוזר חלילה, במצב הזה הבית קפוא ובלילה זה בעייתי. אני מניח שלטווח הארוך המצב יפגע ביחידה החיצונית הפעולה הזאת, הבעייה שאף טכנאי לא קולט את התקלות האמיתיות רוצים ישר לשטיפת יחידה פנימית ועד להחלפת מדחס..

המאוורר עובד תמיד ואין איתו בעייה אבל כדי שהמזגן גם יקרר אני צריך לתת מכה למעבה ואז בדרך כלל המאוורר של המדחס מתחיל לעבוד והמזגן גם מקרר.. זה קורה רק בטמפ של עד 16-17 מעלות ועכשיו זה עובד כמו מזגן רק עד 21 מעלות ולמעלה מזה המזגן חוזר רק לאוורר ולא מקרר יותר וחוזר חלילה, במצב הזה הבית קפוא ובלילה זה בעייתי. אני מניח שלטווח הארוך המצב יפגע ביחידה החיצונית הפעולה הזאת, הבעייה שאף טכנאי לא קולט את התקלות האמיתיות רוצים ישר לשטיפת יחידה פנימית ועד להחלפת מדחס..

מדחס לא נכנס לפעולה ללא "עזרה" ו יוסי יוסי

מגעים ביחידה החיצונית

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך