תדיראן אלפא 35 מפוח רועש

עמוד הבית פורומים פורום מיזוג אוויר תדיראן אלפא 35 מפוח רועש

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    תדיראן אלפא 35 מפוח רועש

אחרי ביקור טכנאי אמרו לי שככה המזגן הזה, הרעש תקין. 
    גם בעוצמת המפוח הכי נמוכה, ממש לא נעים לשבת במרחק של 2-3 מטר ממנו.
    איזה נתון במפרט המזגן יכול להסביר את הרעש? "ספיקת אוויר"? 
    האם אפשר להתקין יחידה פנימית של מזגן תדיראן אחר, למשל תדיראן 28 על מנת שיהיה שקט יותר?

האם גם המזגנים של החברות המקבילות רועש ככה?
    תודה

תדיראן אלפא 35 מפוח רועש ו אנדריי אנדריי

בעיקרון כמות האוויר , "ספיקת אוויר" , גורמת לעיקר הרעש כלומר ככל שספיקת האוויר גדולה יותר רמת הרעש עולה . אבל זה לא הגורם היחיד . המנוע מייצר רעש ויש סוגים רבים במנועים . המאיץ מייצר רעש וגם כאן ישנו מספר רב של מאיצים . גם הסוללה עושה רעש וככל שהצלעות צפופות יותר הרעש מתגבר . יש עוד חלקים רבים במזגן שיכולים להגביר את רעש

אם מפריע לך אל תנסה להחליף במזגנים במחירים דומים

לא תשמע הבדל.
    יחד עם זאת במזגני אינוורטר היפניים יש תיכנון הנדסי מתקדם יחסית והם השקטים לסוגם בשוק – יורדים עד 30 דציבל. גם בפמילי יש נתון רעש דומה של 30, אבל אני נשאר סקפטי – כל זמן שהחברה לא מראה טווח CFM ממינימום עד מקסימום בקטלוג שלה וגם את הסל"ד.

היום לנתוני הרעש אין שום משמעות אלא רק ל-CFM ו-RPM!!
    למה?
    גגלו את HAIER DAWN בחו"ל. מגיע ל-15 דציבל שזה מוזר מאוד ולא אופייני למזגני אינוורטר גם לא ליקרים ביותר בעולם (שהם מזגני דייקין FTXZ-N או פנסוניק HeatCharge שלא משווקים בארץ). אז הייתי סקרן…
    מחוברת השירות של המזגן הנ"ל

https://haier-ac.pl/wp-content/uploads/materialy/instrukcje/dawn/instrukcja-serwisowa-dawn-as09-42.pdf

רואים שנתון הרעש נראה בלתי מציאותי יחסית  ל-RPM של 600. אין נתון ל-CFM המינימלי רק מירבי 353 (בהמרה מ-m3/h).
    אם בודקים מה יש במיצובישי GE25 אז הסל"ד המינימלי 470 כך ש- 19 דציבל נשמע הגיוני איתו וגם מיצובישי מפרסמת את ה-CFM המינימלי 150. במזגנים הגדולים שלה ושל דייקין יש נתוני רעש נמוכים אמינים יחסית בהתאם ל-CFM ו-RPM.

מזגן מרעיש

בס"ד

תדע לך שבמפרט של המזגן הם מבטיחים 5 מהירויות ובפועל נותנים רק 3.
    אם אתה רוצה פרטים תצור קשר
    אני הולך על טביעה

לא זוכר מה היה רשום ב olsale
    איפה קנית? יש לך צילום של זה?
    איך ליצור קשר?
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך