מזגני LG בני 10 – עובדים אבל חלש. כמעט כל שנה מחליפים קבל

עמוד הבית פורומים פורום מיזוג אוויר מזגני LG בני 10 – עובדים אבל חלש. כמעט כל שנה מחליפים קבל

• This topic has 9 תגובות, 3 משתתפים, and was last updated לפני 3 שנים, 11 חודשים by
    משה אברג'ל - חשקור מערכות מיזוג אוויר
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • תגובות
    מזגני LG בני 10 – עובדים אבל חלש. כמעט כל שנה מחליפים קבל

טכנאי קרא לי לגג להביט ביחידות החיצוניות, ולראות באיזו מהירות מסתובבים המאווררים – לעומת יחידה חיצונית של מזגן תדיראן (גז ישן), בן 20, שנמצא בסמוך.
    לדבריו, המנועים של ה-LG גמורים, וממילא לא אמורים להחזיק כל כך הרבה שנים ושזה גם מה שגורם לבלאי הגדול בקבלים. מדובר במזגן 2.5כ"ס ובמזגן 1.25כ"ס. הציע להחליף מנועים ביחידות החיצוניות או להשקיע ברכישת מזגן חדש (המליץ על תדיראן וציין שיש כמה רמות מחיר).

מכיוון שהשקעה במזגנים חדשים גדולה עלי כרגע – רציתי להתיעץ בעניין האפשרות להחלפת מנוע: הבנתי שמנוע אחד עולה כמה מאות ש"ח, בעוד שהתקנת מזגן עולה כמה אלפי ש"ח (ואני צריך שניים!).
    אבל לא רוצה לקנות בזול ולשלם ביוקר…

האם חלפת מנועים ביחידות חיצוניות היא ערובה לשקט נפשי לכמה שנים, או שסבירות גבוהה, שבעוד כמה חודשים כבר יתקלקל משהו אחר? מה היית עושה במקומי?
    תודה מראש!

מזגני LG בני 10 – עובדים אבל חלש. כמעט כל שנה מחליפים קבל ו אני אני

לא יודע איך הטכנאי בודק .
    יש מכשיר לבדיקת קיבול הקבל , עושים בדיקה ורואים מה המצב של הקבל הקיים לעומת מה שאמור להיות ( כתוב על המנוע )
    אם הקבל פגום מחליפים קבל וזהו . ( בתנאי שהקבל באמת פגום ) , ואם זה המצב בודקים אם יש שיפור במהירות , אם כן אין צורך לעשות שום דבר נוסף .
    לפעמים טכנאים שמים קבל לא מתאים ( כי אולי אין להם את הנכון ) וזה יכול לגרום לבעיות

תודה לך. גם אני לא יודע, אבל גם בחורף הוחלף קבל וגם בקיץ הקודם… אם כעת הקבל תקין

ומתאים (ונוכח הנתונים שסיפקתי קודם) – היית ממליץ על החלפת מנועים או שזה סתם לזרוק כסף לפח?
    תודה מראש

תודה לך. גם אני לא יודע, אבל גם בחורף הוחלף קבל וגם בקיץ הקודם… אם כעת הקבל תקין

בעיקרון מזגן בן 10 הוא לא מאד ישן ואם זו באמת הבעיה הייתי לחליף מנועים

תודה רבה לך! זה משהו שניתן לבצע לבד עם זוג ידיים טובות – או שמוטב להיעזר בטכנאי?

כמה עולים מנועים כאלה (1.25כ"ס ו-2.5כ"ס) וכמה סביר לדרוש עבור החלפתם?

תודה רבה לך! זה משהו שניתן לבצע לבד עם זוג ידיים טובות – או שמוטב להיעזר בטכנאי?

אם אתה קונה את המנועים בעצמך אין בעיה להחליף אותם . מנוע מאוורר ממוצע עולה כ 250 ש"ח טכנאי לוקח כ 750 ש"ח על כל מנוע .ניתן להשיג מנועי מזגנים בחנויות לחלקי מיזוג אוויר

תודה רבה לך ושבוע טוב 🙂
    חוזר בעקבות בירור שערכתי: לא הצלחתי לאתר מנועים למזגנים כאלה… האם אפשר להשתמש

במנוע של חברה אחרת? במידה שכן – לאיזה נתונים צריך לשים לב?
    ובאותה הזדמנות, האם שני המנועים (של המזגן הקטן והגדול) – זהים?

חוזר בעקבות בירור שערכתי: לא הצלחתי לאתר מנועים למזגנים כאלה… האם אפשר להשתמש ו

מהירות סיבוב וכיוון סיבוב
    יש לוודא הקבל של המנוע הישן מתאים למנוע החדש
    כמו כן צריך לשים לב שצבעי החוטים יכול להשתנות ממנוע למנוע

חוזר בעקבות בירור שערכתי: לא הצלחתי לאתר מנועים למזגנים כאלה… האם אפשר להשתמש ו

בדוק את ההודעה השניה ותוכל לדעת אם המנועים זהים

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך