מניפה של יחידה פנימית נכנסת לפעולה מאוחר

עמוד הבית פורומים פורום מיזוג אוויר מניפה של יחידה פנימית נכנסת לפעולה מאוחר

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • תגובות
    שלום רב .
    יש לי מזגם אלקו הייטק 2 . משהו כמו 2 כ"ס .כאשר מפעיל אותו על קור – היחידה החיצונית עובדת כמו שצריך , אבל ביחידה הפנימית האוויר הקר לא יוצא , למרות ששומע רעשים של קירור .. גם לאחר שאני מסובב את המניפה עם היד – היא מסרבת להמשיך להסתובב . רק לאחר כמה דקות פתאום מתחילה לעבוד והאוויר הקר מתחיל לצאת . תחושה כאילו אין מספיק זרם בהתחלה . ואז קופץ הפקק בלוח . חחח . אולי מעומס יתר ? חשדתי דווקא באחד הקבלים . אבל לא ממש יודע איזה… אשמח אם מישהו יעזור
    מניפה של יחידה פנימית נכנסת לפעולה מאוחר ו אנטולי אנטולי

נשמע כמו מנוע יחידה פנימית .
    אם היתה בעיה של קבל , דחיפה של המאיץ ביד אמורה להפעיל את המנוע .
    כמו חן כאשר המנוע של המאייד מנותק מחשמל יהיה קרח על הסוללה של המאייד אבל הפקק לא יקפוץ . לא מפריע למדחס לעבוד ללא מנוע מאייד .
    אבל אם יש קצר במנוע מאייד הוא יתחיל לצרוך זרם ולהתחמם עד שיקפיץ את הפקק , אפילו שהוא יתחיל לעבוד אבל עם צריכת זרם שבסוף מפילה את החשמל .
    כדי לוודא את זה נתק את מנוע המאייד מהכרטיס והפעל את המזגן על קירור וכך תוכל לבדוק אם זה המנוע , כי החשמל לא יפול

תודה רבה ידידי . עשיתי כמו שכתבת . גיליתי שהמאיץ מסתובב קשה עם היד . ניתקתי אותו מהמנוע – לא עזר . אחרי שפירקתי את המנוע – הציר מסתובב די קשה . 
    אחליף את המנוע וגם את הקבל על הדרך .מנוע של GAL-ON. מקווה שאמצא איפה שהוא . שוב תודה רבה

מניפה של יחידה פנימית נכנסת לפעולה מאוחר ו אנטולי אנטולי

בהצלחה

מנוע ליחידה פנימית של ELCO HITECH 2

אם יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג מנוע של יחדה פנימית ( זה שמסובב את המאיץ ) של אלקו הייטק 2 ? המזגן ישן ובאינטרנט אין סיכוי .אודה מאוד

מנוע ליחידה פנימית של ELCO HITECH 2 ו אנטולי אנטולי

איפה אתה גר?

ברחובות

ברחובות

מנוע מאיץ

האם מצאת מנוע למאיץ גם אני מחפש

מנוע מאיץ

האם מצאת מנוע למאיץ גם אני מחפש

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך