מיזוג דירת 6 חדרים

עמוד הבית פורומים פורום מיזוג אוויר מיזוג דירת 6 חדרים

• This topic has 5 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 7 שנים, 9 חודשים by
    משה אברג'ל - חשקור מערכות מיזוג אוויר
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • תגובות
    מיזוג דירת 6 חדרים

שלום
    רכשתי דירת 6 חדרים מקבלן. 4 חדרים נמצאים בשורה אחד ליד השני. סלון וחדר שינה הורים. יש לי הכנה לשני מיני מרכזי. כלומר צנרת מחדרי רחצה וניקוז למרפסת שירות. איזה מזגנים מומלצים לדירה? חשוב לציין כי אני רוצה שלחדר שינה הורים יהיה מזגן עילי, נפרד. חשבתי על אינוורטר ל4 חדרים. מיני מרכזי לסלון ומטבח ומזגן אחד לחדר שינה הורים. איזה הכנה אצטרך מהקבלן? האם צריך נקודת ניקוז וגז לכל יחידה פנימית? לאן הנקודות מתחברות? 

מיזוג דירת 6 חדרים ו ניסים ניסים

מה שאני הייתי עושה לעצמי זה מזגן אישי נפרד לכל חדר , ומיני מרכזי לסלון / מטבח , אבל זה מחייב מקום לכל המעבים במסתור הכביסה . ( כשחסר מקום אפשר לחשוב על תליית מעבים מתקרת המסתור ) . 
    אפשרות נוספת זה מזגן מולטי אינוורטר לכל חדרי השינה ומיני מרכזי . ( ואז צריך מקום לשני מעבים בלבד ) ( יש מולטי לטורנדו שמאפשר שימוש בצנרת שהקבלן הכין , כלומר צנרת למיני , וצריך להמשיך צנרות מהאמבטיה לכל חדר )
    בשני המקרים צריך לבקש צנרת גז וניקוז לכל חדר . במקרה של מזגנים נפרדים צריך גם שקע ליד כל מאייד , ובמולטי צריך מפסק פאקט במסתור הכביסה ( שאני מניח שהקבלן נותן ) .
    הבעיה עם מזגני מולטי זו המורכבות שלהם כי כל עוד הכל בסדר זה אחלה מזגן אבל ברגע שיש בעיות , סרט רע , ולכן כדאי להתאמץ ולהמנע אם אפשר , ואם אין בררה אז תתקין אבל תתפלל שהכל יהיה בסדר .
    צריך גם לחשוב על אופציה של 2 מיני ( רק 2 מעבים ) . או שני מיני + מזגן אישי להורים ( 3 מעבים ) 

nhzud shr, 6 jsrho

אז אני מבין שאם אני בוחר במזגן טורנדו אני צריך לבצע הנמכות בתקרה במסדרון כדי שיצא צינור גז מכל חדר עד לאמבטיה ומשם יש קופסא שמתחברת להכנה לצנרת שהקבל נותן? הכוונה לקופסת bu box של טורנדו שמתחברת בסוף למנוע? אפשר להתקין קופסא כזאת בחדר אמבטיה?

מיזוג דירת 6 חדרים ו ניסים ניסים

נכון צריך הנמכות לצורך הצנרת מכל חדר עד האמבטיה . ואת הקופסא נתין להתקין באמבטיה

מיזוג בדירת6 חדרים

אוקיי
    אז הקבלן דואג לי לנקודת ניקוז.
    נקודת גז על ידי מתקין המזגנים.
    ומה לגבי נקודת חשמל/תקשורת למאייד?

אגב, אשמח שיהיה לי את הנייד שלך כדי שנוכל לתאם כשאצטרך התקנה כשהדירה תהיה מוכנה.

מיזוג בדירת 6 חדרים ו ניסים ניסים

חשמל הקבלן מכין מפסק פאקט ליד המעבה ומי שמכין את הצנרת מצרף גם כבל חשמל וכבל תקשורת עם הצנרת
    הטלפון שלי 0523433969

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך