החלפת מזגנים בדירה קיימת

עמוד הבית פורומים פורום מיזוג אוויר החלפת מזגנים בדירה קיימת

• This topic has 2 תגובות, משתתף 1, and was last updated לפני 8 שנים, חודש 1 by
    משה אברג'ל - חשקור מערכות מיזוג אוויר
    מנהל הפורום
    .
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    החלפת מזגנים בדירה קיימת

שלום רב,

אני גר בדירה בת 17 שנה כ-120 מ״ר בעלת 4 חדרי שינה (כ-10-15 מ״ר כל אחד) + סלון ומטבח. כיום מותקן מזגן מיני מרכזי ישן עם פיצול לכל הבית.

אני מעוניין להתקין מזגנים מפוצלים בארבעת החדרים וכרגע אני מתלבט בין התקנת אלקטרה platinum 120 לבין תדיראן alpha 10 בכל אחד מהחדרים. יש לי מספר שאלות:
    1. האם לדעתך יש העדפה לאחד מהמזגנים שצייני לעיל (מבחינת שקט הפעולה, אמינות, פונקציות וכו). כמו כן עבור שניהם מצויין שיש כפתור בשלט שמאפשר לכבות את התאורה על גבי היחידה הפנימית, האם בשניהם כבות לחלוטין כל הנורות?
    2. ביקרתי בחנות אבי סופר שם נאמר לי שנאמר להם ממתקינים שהדגם A של תדיראן מוצלח יותר מה-Alpha אבל לא ידעו לומר לי מדוע. האם זה נכון ואם כן מדוע?
    3. כפי שציינתי הבניין בן 17 שנה וקיים מסתור כביסה (בו קיים המעבה של המזגן המרכזי). אין הכנה למזגן מולטי. האם מותר לפי החוק לתלות את המעבה על הקירות של הבניין למרות שיש מסתור כביסה?
    4. האם קיימת אפשרות לעשות מזגן מולטי בוקס למרות שאין הכנה? מה העלות המוערכת לדעתך להכנת תשתית כזו היום כמו בבנין חדש (פריסה דרך הקירות או הרצפות)? האם ניתן להעביר את הצינורות דרך התעלה של המזגן המרכזי ואם כן כיצד מועברים הצינורות בתוך החדרים, האם כדאי ומהי עלות של דבר כזה?

תודה רבה!!

החלפת מזגנים בדירה קיימת ו רון רון

1 אין העדפה הם די דומים , כל הנורות כבות
    2 סתם החלטה של כל החברות ליצור מעמדות בין המזגנים השונים כדי לאפשר לפרסם מחירים שונים
    3 זה משתנה מבניין לבניין . זו החלטה של השכנים . תבדוק מחוץ לבניין אם יש שכנים שהתקינו , אז גם אתה יכול
    4 מולטי בוקס משתמש בצנרת של מיני עד המסדרון ומשם פורסים צנרת לחדרים . זה יכול לפתור לך את הבעיה אבל חובה לבצע שטיפת צנרת עם חומר 141 ואז חנקן ואז שטיפה ב R410 ואז ווקום ורק אז ניתן להשתמש בצנרת . ואז תוכל למקם את המאיידים מעל הדלתות של החדרים
    מחיר מול מתקין 

החלפת מזגנים בדירה קיימת ו רון רון

1 אין העדפה הם די דומים , כל הנורות כבות
    2 סתם החלטה של כל החברות ליצור מעמדות בין המזגנים השונים כדי לאפשר לפרסם מחירים שונים
    3 זה משתנה מבניין לבניין . זו החלטה של השכנים . תבדוק מחוץ לבניין אם יש שכנים שהתקינו , אז גם אתה יכול
    4 מולטי בוקס משתמש בצנרת של מיני עד המסדרון ומשם פורסים צנרת לחדרים . זה יכול לפתור לך את הבעיה אבל חובה לבצע שטיפת צנרת עם חומר 141 ואז חנקן ואז שטיפה ב R410 ואז ווקום ורק אז ניתן להשתמש בצנרת . ואז תוכל למקם את המאיידים מעל הדלתות של החדרים
    מחיר מול מתקין 

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך