הראל שירותי חשמל ומיזוג

מי אנחנו

תיקון מזגנים הינו מלאכה שבה חייב טכנאי מזגנים להכיר החל ממילוי גז ועד החלפת המדחס, מזיהוי רעשים ועד לניקוי מסננים.
תיקון מזגנים, בחברת אב מיזוג, מתבצע אך ורק ע"י טכנאי מזגנים שעברו הכשרה והשתלמות מידי מס' חודשים והינם בעלי ניסיון רב שנים וכמובן בעלי תעודת טכנאי מוסמך.
לפני שטכנאי ניגש ל- תיקון מזגן הוא מחוייב לדווח ללקוח על מהות התיקון ועלותו וכן על תקופת האחריות הניתנת על התיקון שבוצע במזגן.
טכנאי מזגנים, של חברת אב מיזוג, פרוסים בניידות שירות למענה מיידי באזור המרכז: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקוה ועוד... וכן באזור השרון: הרצליה, כפר-סבא, רעננה, רמת השרון, הוד השרון ועוד.
טכנאי מזגנים בחברתינו מצויידים ברכב שירות מאובזר בכלים מן החדישים ביותר לפתרון תקלות מורכבות בבית הלקוח, מכשיר יחודי לאיתור דליפות גז מסובכות וכן משאבת-ואקום ליעילות מקסימאלית, חלקי חילוף מקוריים לסוגי מזגנים שונים, כגון: מזגן אלקטרה, מזגן תדיראן, מזגן טורנדו וגם חלקי חילוף חילופיים למזגנים ישנים ומזגנים שאינם מוכרים וזאת על מנת לספק מענה מיידי לכל תיקון מזגנים שיידרש.
ברשותם של טכנאי מזגנים בחברתנו מענה טלפוני וייעוץ על ידי טכנאי בכיר לתקלות מזגן מיוחדות/ מורכבות.
לאחר כל תיקון מבצע טכנאי מזגנים בדיקה מקיפה לתקינות המזגן וזאת על מנת לאתר תקלות נוספות, במידה וקיימות, יודיע ללקוח על קיומן, אך עם זאת לא ניתן לחזות תקלות עתידיות ולכן יש להעזר בסבלנות ובסבר פנים עד להשלמת המלאכה.

דרך מנחם בגין 18 תל אביב

ביקורות על הראל שירותי חשמל ומיזוג

עדיין לא התקבלו ביקורות על הראל שירותי חשמל ומיזוג כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום